بازی باب اسفنجی

تبلیغات
تبلیغات

بازی باب اسفنجی

در این بازی جدید باب اسفنجی باید با شخصیت انتخابی خود به نبرد سایر شخصیت های کارتونی شوالیه بروید و با ضربه وارد کردن آنها را از بین برده و ستاره حاصل از نابودیشان را جمع کنید. در این نسخه از بازی باب اسنفجی هر چه ستاره بیشتر جمع کنید امتیاز و جان شما نیز بیشتر خواهد بود.

بازی باب اسفنجی

این بازی یک بازی مرحله ایست و به صورت یک نفره یا دو نفره در کنار هم انجام میگیرد که باید در ابتدای بازی مشخص کنید. برای ورود به میدان هم می توانید یکی از چهار شخصیت موجود (باب اسفنجی، پاتریک، هشت پا، سندی غواص) را انتخاب کنید و وارد بازی شوید. بازی برای کاربر اول با دکمه های جهت گر بالا، پایین، چپ و راست و برای کابر دوم در صورت انتخاب بازی دو نفره با دکمه های E، F، D، S انجام می گیرد. بازی در ادامه مطلب است .

اطلاعات پست
لینک پست :

بازی باب اسفنجی

دسته بندی : آرشیو دانلود, بازي کامپیوتر, بازی فلش
نویسنده پست : علی
تاریخ پست : پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۳/۳۰
بازدید : [ 2453 ]
برچسب ها
مدح در مورد امام زمانپی دی اف جزوه ی مکانیک سیلاتبازگشت به تنظیمات کارخانه سونیدانلود رایگان نیم باز برای سیمبین نوکیا ای ۷۲‏ سری ۶۰‏ ورژن ۳مبل سلطنتی راحتیfreegat دانلود فریگرمکن تشعشعی pdfneighbours from hell 3 دانلود برای کامپیوتردانلود وی پی انی رایگانهلووخواص انسوغات مشهد چیست؟خانه داری لباس شبنقشه جهانمتن ادبی شب قدرنقشه تهران pdfبازی باب اسفنجینیوشا ضیغمینقشه کامل تهران برای کامپیوترمتن اداري تسليت شهادت حضرت علياشعار شب قدربرج میلادمتن ادبی تسلیت شهادت حضرت علیشیلا خداداد و همسرش طریقه ی ریکاوری لب تابultra فیلتر شکن دانلودمتن ادبی تسلیت شهادت امام علیمتن ادبی شب های قدرمدح در مورد امام زمانشعر درباره کارمندبرگرداندن ویندوز اورجینال لپ تاپ سونیشعر امام زمان وشب قدرyhs-mystartdefaultبرگرداندن ویندوز لپ تاپ سونینحوه کار با Wifi Passwordفشار هیدرودینامیک
موضوعات اصلی
تبلیغات
آخرین نوشته ها