بازی باب اسفنجی

تبلیغات
تبلیغات
بازی باب اسفنجی

در این بازی جدید باب اسفنجی باید با شخصیت انتخابی خود به نبرد سایر شخصیت های کارتونی شوالیه بروید و با ضربه وارد کردن آنها را از بین برده و ستاره حاصل از نابودیشان را جمع کنید. در این نسخه از بازی باب اسنفجی هر چه ستاره بیشتر جمع کنید امتیاز و جان شما نیز بیشتر خواهد بود.

بازی باب اسفنجی

این بازی یک بازی مرحله ایست و به صورت یک نفره یا دو نفره در کنار هم انجام میگیرد که باید در ابتدای بازی مشخص کنید. برای ورود به میدان هم می توانید یکی از چهار شخصیت موجود (باب اسفنجی، پاتریک، هشت پا، سندی غواص) را انتخاب کنید و وارد بازی شوید. بازی برای کاربر اول با دکمه های جهت گر بالا، پایین، چپ و راست و برای کابر دوم در صورت انتخاب بازی دو نفره با دکمه های E، F، D، S انجام می گیرد. بازی در ادامه مطلب است .

اطلاعات پست
لینک پست :

بازی باب اسفنجی

دسته بندی : آرشیو دانلود, بازي کامپیوتر, بازی فلش
نویسنده پست : علی
تاریخ پست : پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۳/۳۰
منبع :
بازدید : [ 2562 ]
برچسب ها
برنامه کامنت دهی خودکارزیباترین مدل لباس شب 2015تنظیمات delivery اس ام اس در آیفونژئوسنتتیک معرفی pdfتنظیمات اس ام اس در آیفونبادکنک و چسب چوب و کاموادليورى مسج آيفوندکور پشت جشن تولد کودکنحوه ساختن گلدونشیلا خدادادرفع مشکل install blockedرقص نور اندروید لباس شبنقشه جهانمتن ادبی شب قدرنیوشا ضیغمینقشه تهران pdfبازی باب اسفنجیدانلود فري گيتنقشه کامل تهران برای کامپیوترمتن اداري تسليت شهادت حضرت عليلباس مجلسی شیک pakhshe shabakehaye mahvareh androidفيلتر شكن قويدانلود فیلتر شکن 2014 رایگانآموزش تصویری ریکاوری لپ تاپ سونیدانلود رایگان برنامه ی گلویزماحل تکامل سی پی یو هاتصاویریاطلاعاتی در مورد RQ170مدل مانتو سنتیدانلود بازی کامپیوتردوز
موضوعات اصلی
تبلیغات
آخرین نوشته ها