کسب درآمد | خرید اینترنتی
تبلیغات

netafraz

تبلیغات

انواع سمعک

سمعکهای پشت گوشی

برای کلیه سنین و کلیه کاهش شنوایی ها با هر نوع شرایط زندگی سمعک پشت گوشی موجود است. همگی افرادی که با سایز سمعک پشت گوشی مشکلی ندارند، کودکان و افراد مسن و کم توان جسمی، سمعک پشت گوشی گزینه مناسبی می باشد. این سمعک ها با یک تیوب به قالب متصل شده و قالب داخل کانال گوش قرار می گیرد. در نتیجه قسمت الکترونیکی سمعک با کانال گوش که درگیر جرم و رطوبت است فاصله دارد .

shenava03 انواع سمعک

با این که این سمعک ها از نظر اندازه بسیار کوچک و ظریف می باشند و غالبا با موی سر استتار خوبی دارند، از قدرت کافی نیز برخوردارند و جوابگوی افرادی با افت های متوسط تا شدید می باشند.

shenava04 انواع سمعک

سمعک های پشت گوشی که رسیور آنها داخل بدنه سمعک تعبیه نشده است بلکه با یک سیم رابط به سمعک متصل شده و رسیور در داخل قالب یا پروب در کانال گوش قرار می گیرد. از اینرو ضمن کوچک شدن اندازه سمعک، کیفیت صدای بهتری نیز به گوش ارائه می شود. لازمه استفاده از این مدل سمعک ، عدم وجود جرم و عفونت در گوش می باشد.

shenava07 انواع سمعک

سمعک های داخل گوشی در دو نوع پیش ساخته و سفارشی موجود می باشد. سمعک های سفارشی نیاز به قالب گیری اولیه دارند تا پوسته ای کاملا مطابق با شکل کانال گوش در لابراتوار ساخته شود. از آنجا که این سمعک ها بسیار کوچک و در اکثر اوقات دید خارجی کمی دارند در اصطلاح به سمعک نامرئی معروف می باشند. یک مدل از این سمعک ها در کمپانی استارکی سمعک soundlens می باشد که در انتهای کانال و در نزدیکی پرده گوش قرار می گیرد که البته تجویز این مدل به صلاحدید ادیولوژیست و وضعیت و شکل گوش بستگی دارد.

سمعک های داخل گوشی پیش ساخته
این سمعک ها در کمپانی استارکی بسیار ظریف و کاملا غیرقابل دید می باشند و اصطلاح سمعک نامریی کاملا با شکل دید خارجی آنها سازگار است. البته تقویت کنندگی این سمعک ها برای پوشش افت های در حد متوسط مناسب می باشد. این سمعک ها که با مدل AMP در کمپانی استارکی موجود است، ظریف ترین سمعک داخل گوشی دنیا می باشد که با تمام گوش ها سازگار است.

 

اطلاعات پست
نویسنده پست : پژمان زاده
تاریخ پست : چهارشنبه ۱۳۹۲/۲۴/۰۷
بازدید : [ 75 ]
دیدگاه


× 7 = 35

موضوعات اصلی
آمار سایت
تبلیغات
ساعت مچی
آخرین نوشته ها