انواع سمعک

تبلیغات

kiapayamak

تبلیغات
انواع سمعک

سمعکهای پشت گوشی

برای کلیه سنین و کلیه کاهش شنوایی ها با هر نوع شرایط زندگی سمعک پشت گوشی موجود است. همگی افرادی که با سایز سمعک پشت گوشی مشکلی ندارند، کودکان و افراد مسن و کم توان جسمی، سمعک پشت گوشی گزینه مناسبی می باشد. این سمعک ها با یک تیوب به قالب متصل شده و قالب داخل کانال گوش قرار می گیرد. در نتیجه قسمت الکترونیکی سمعک با کانال گوش که درگیر جرم و رطوبت است فاصله دارد .

انواع سمعک

با این که این سمعک ها از نظر اندازه بسیار کوچک و ظریف می باشند و غالبا با موی سر استتار خوبی دارند، از قدرت کافی نیز برخوردارند و جوابگوی افرادی با افت های متوسط تا شدید می باشند.

انواع سمعک

سمعک های پشت گوشی که رسیور آنها داخل بدنه سمعک تعبیه نشده است بلکه با یک سیم رابط به سمعک متصل شده و رسیور در داخل قالب یا پروب در کانال گوش قرار می گیرد. از اینرو ضمن کوچک شدن اندازه سمعک، کیفیت صدای بهتری نیز به گوش ارائه می شود. لازمه استفاده از این مدل سمعک ، عدم وجود جرم و عفونت در گوش می باشد.

انواع سمعک

سمعک های داخل گوشی در دو نوع پیش ساخته و سفارشی موجود می باشد. سمعک های سفارشی نیاز به قالب گیری اولیه دارند تا پوسته ای کاملا مطابق با شکل کانال گوش در لابراتوار ساخته شود. از آنجا که این سمعک ها بسیار کوچک و در اکثر اوقات دید خارجی کمی دارند در اصطلاح به سمعک نامرئی معروف می باشند. یک مدل از این سمعک ها در کمپانی استارکی سمعک soundlens می باشد که در انتهای کانال و در نزدیکی پرده گوش قرار می گیرد که البته تجویز این مدل به صلاحدید ادیولوژیست و وضعیت و شکل گوش بستگی دارد.

سمعک های داخل گوشی پیش ساخته
این سمعک ها در کمپانی استارکی بسیار ظریف و کاملا غیرقابل دید می باشند و اصطلاح سمعک نامریی کاملا با شکل دید خارجی آنها سازگار است. البته تقویت کنندگی این سمعک ها برای پوشش افت های در حد متوسط مناسب می باشد. این سمعک ها که با مدل AMP در کمپانی استارکی موجود است، ظریف ترین سمعک داخل گوشی دنیا می باشد که با تمام گوش ها سازگار است.

اطلاعات پست
لینک پست :

انواع سمعک

دسته بندی : دانستني ها, گوناگون
نویسنده پست : پژمان زاده
تاریخ پست : چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
منبع :
بازدید : [ 281 ]
کلمات کلیدی : انواع سمعک انواع سمعک انواع سمعک انواع سمعک انواع سمعک انواع سمعک انواع سمعک
موضوعات اصلی
تبلیغات
آخرین نوشته ها
مطالب اختصاصی