چگونه سرطان کبد را ریشه کن کنیم!

چگونه سرطان کبد را ریشه کن کنیم!

در جهت رفع سرطان ها در کشور به خصوص سرطان کبد باید از روش ها و تغییراتی در شیوه زندگی در این راستا بهره برد.

دکترپور شمس، فوق تخصص بیماری های گوارشی و کبد بزرگسالان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: برای رفع سرطان ها در کشور به خصوص سرطان کبد باید از روش ها و تغییراتی در شیوه زندگی و همچنین رژیم های متفاوتی در این راستا بهره برد اما به طور کلی مصرف 7 تا 10 وعده میوه و سبزیجات که البته هر بار می توان با قطعات  كوچك  و مورد نياز استفاده كرد.

وی در خصوص راهکارهایی در این  زمینه عنوان کرد: برای جلوگیری از ایجاد سرطان کبد باید از روشهای همچون، ورزش مرتب سرعتی روزانه، کنترل خون، مصرف به اندازه گوشت زیرا با بسیاری از سرطان ها ارتباط دارد، همچنین مصرف نمک، سیگار و چافی هر کدام به صورت مجزا با سرطان معده، کبد دخالت خواهد داشت.


پور شمس ضمن اشاره به اینکه تغییرات روش زندگی را باید از دوران تولد شروع کرد اشاره و اضافه کرد: هر اتفاقی که می خواهد برای بدن رخ دهد یک فرآیند بسیار زود رس در بدن است همچنین روش های تغییر زندگی را باید از دوران تولد و کودکی با ایجاد رژیم غذایی و فعالیت های مناسب وزن متناسب، عدم مصرف نمک شروع کرد.

فوق تخصص بیماری های گوارشی و کبد در خصوص علائم سرطان کبد بیان کرد: سرطان کبد، در افرادی بروز می کند که یک علت نارسایی کبد دارد و در صورت علامت دار شدن این عارضه در واقع وضعیتی است که نمی توان از قبل کاری انجام دارد همه  امید ما این است که بتوانیم از قبل این عارضه را پیش ینی کنیم.

منبع:vista.ir

چگونه سرطان کبد را ریشه کن کنیم!

کلمات کلیدی : چگونه,سرطان,کبد,را,ریشه,کن,کنیم!,چگونه سرطان کبد را ریشه کن کنیم! , پزشكي و سلامت , چگونه+سرطان+کبد+را+ریشه+کن+کنیم!+

تاریخ: پنجشنبه 2013/06/20
برترین مطالب امروز
مطالب مرتبط
ترفند
اس ام اس

ابر برچسبها