آموزش بازگرداندن ایمیل ارسال شده در Gmail

آموزش بازگرداندن ایمیل ارسال شده در Gmail

در صورتی که از سرویس ایمیل Gmail استفاده می کنید، می توانید قابلیتی را فعال کنید تا پس از ارسال ایمیل نیز فرصتی برای بازگردانی ایمیل داشته باشید. در این ترفند به نحوه ی انجام این کار می پردازیم.

آموزش بازگرداندن ایمیل ارسال شده در Gmail

جی میل

حتماً برای تان پیش آمده است که به هنگام ارسال یک ایمیل، پس از کلیک بر روی دکمه ی «ارسال» یادتان افتاده است که نکته ای را در هنگام نگارش ایمیل از قلم انداخته اید، اما دیگر کار از کار گذشته است و ایمیل ارسال شده است. طبیعتاً راهی هم برای بازگردانی ایمیل پس از ارسال نیست. اما در صورتی که از سرویس ایمیل Gmail استفاده می کنید، می توانید قابلیتی را فعال کنید تا پس از ارسال ایمیل نیز فرصتی برای بازگردانی ایمیل داشته باشید. در این ترفند به نحوه ی انجام این کار می پردازیم.

بدین منظور:

ابتدا وارد حساب ایمیل خود در Gmail شوید.

اکنون بر روی آیکن چرخ دنده کلیک کرده و Settings را انتخاب نمایید.

سپس به تب Labs بروید.

اکنون از قسمت Available Labs گزینه ی Undo Send را یافته و آن را بر روی Enable تنظیم کنید.

سپس بر روی دکمه ی Save Changes کلیک کرده و صبر کنید تا تا مجدد وارد Gmail شوید.

حالا در صورتی که اقدام به ارسال ایمیل کنید، پس از کلیک بر روی دکمه ی Send، خواهید دید که در کنار پیام Your message has been sent، عبارت Undo درج شده است که با کلیک بر روی آن از ارسال ایمیل جلوگیری می شود و مجدد به صفحه ی نگارش ایمیل بازخواهید گشت.

البته دقت کنید Undo تنها به مدت ۱۰ ثانیه بعد از کلیک بر روی دکمه ی Send نمایش داده می شود و بعد از ۱۰ ثانیه ناپدید می شود و دیگر بازگردانی ایمیل غیرممکن خواهد بود.

 

آموزش بازگرداندن ایمیل ارسال شده در Gmail

کلمات کلیدی : آموزش,بازگرداندن,ایمیل,ارسال,شده,در,Gmail,آموزش بازگرداندن ایمیل ارسال شده در Gmail , كامپيوتر , آموزش+بازگرداندن+ایمیل+ارسال+شده+در+Gmail+

تاریخ: سه شنبه 2013/01/29
برترین مطالب امروز
مطالب مرتبط
ترفند
اس ام اس

ابر برچسبها